Over ons

De Parade, het Vuur en de Ronde van Sint Maarten zijn initiatieven van Sharing Arts Society in samenwerking met vele partners. Doelstelling is het verbinden van mensen en het delen van ervaringen door middel van kunstuitingen. Dit doen we door de zogenaamde ‘sharing werkwijze’. Meer weten daarover? Lees dan verder op de website van Sharing Arts Society >

Ieder jaar kiezen we als thema voor de Parade een van de Global Goals.  Sinds 2020 werken we structureel samen met de Armoedecoalitie.

Contact? Stuur een mailtje naar post@sharingartssociety.com

De Zwerm 

De Sint Maarten Parade en het Vuur van Sint Maarten worden gemaakt met tal van organisaties en mensen in Utrecht en omgeving. In 2021 was er een Coronaproof versie van de Parade: de Ronde van Sint Maarten. 

Team & contact

De Sint Maarten Parade wordt georganiseerd door Sharing Arts Society >

Artistieke leiding
Paul Feld
paul@sharingartssociety.com
0628675218

zakelijke leiding & projectleiding
Joost de Groot
joost@sharingartssociety.com
0648760061

artistiek team
Lonneke Cuppen (beeldend)
Tommie Freke (muziek)
Luca Stappers (performance)

productie & organisatie
Marthe van der Hilst (productie participatie)
marthe@sharingartssociety.com
0655513839

wijkcoalities in 2022

Emine Alp (logistiek)
emine@sharingartssociety.com

communicatie & marketing
Moniek Janssen
moniek.janssen@live.nl
06 42622092

Cathelijne Feenstra
cathelijne@sharingartssociety.com
06 47432918

Studio TOMIS (website en vormgeving)

Fondsen

De Sint Maarten Parade wordt financieel ondersteund door: